Sposoby płatności

  1. przelewem bankowym - realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na konto sklepu nie później niż w terminie 1 do 3 dni roboczych od daty wpływu środków na konto sklepu.                                                                                           W tytule Klient jest zobowiązany podać numer zamówienia. Wpłaty dokonujemy na nr konta: mBank 29114020040000340280848886 ANKA LOOK, Anna Firlej-Kowalczyk, Goniembice 13, 64-111 Lipno.
  2. przelewem Paynow – z zastrzeżeniem że realizacja rozpoczyna się po potwierdzeniu realizacji transakcji nie później niż 1 do 3 dni roboczych.
  3. płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki w przypadku odbioru przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej nie póżniej niż 1 do 3 dni roboczych.

Sprzedawca zastrzega sobie prawo do wyłączenia formy dokonania zapłaty za zamówienie: "płatność za pobraniem" wobec Klienta który nie odbierze kolejno dwóch  wysłanych zamówień płatnych przy odbiorze, dostarczanych przez firmę kurierską. Przywrócenie formy dokonania zapłaty ''płatność za pobraniem" dla danego Klienta następuje po złożeniu kolejnego zamówienia i dokonaniu zapłaty przelewem bankowym.